Tenneco Gliwice vs Honeywell

DRiV Gliwice+
5 - 3
Honeywell

Grające ostatnio bardzo dobrze Tenneco Gliwice, w tej kolejce stanęło przed teoretycznie prostym zadaniem pokonania drużyny, która we wszystkich dotychczasowych meczach sezonu nie zdołała zdobyć choćby punktu. Spotkanie trzeba jednak wygrać, a Honeywell nieraz pokazywał już, że potrafi napsuć sporo krwi swoim rywalom. Od początku wszystko układało się po myśli faworytów i w 7 minucie udało im się wyjść na prowadzenie. Komfort prowadzenia dobrze wpłynął na zespół i przed przerwą dołożyli kolejne dwa gole. Po zmianie stron do głosu doszli skazywani na porażkę piłkarze Honeywell, co doprowadziło do wymiany ciosów. Drużyny strzelały naprzemiennie i gdyby nie trzybramkowa zaliczka z pierwszej części gry, wynik wyglądałby zupełnie inaczej. Ostatecznie skończyło się na 5:3 na korzyść Tenneco Gliwice, które tym samym wskakuje na 4 miejsce w tabeli i pozostaje w walce o podium, a Honeywell na pierwsze punkty musi poczekać co najmniej do następnej serii gier.